Židle CONTESSA 2 Černý Rám

OKAMURA, Japan
1420,00
Podrobný popis
Krátký popis
Odkaz

Podrobný popis

Kancelářská Židle světové třídy CONTESSA byla vytvořena japonskou firmou OKAMURA, předním výrobcem nábytku, ve spolupráci s GIUGIARO Design, lídrem italského průmyslového designu.
CONTESSA, uvedená na trh v roce 2002, je vlajkovou lodí společnosti OKAMURA, která nastavila standard pro kancelářské židle po celém světě a představuje vrchol stylové elegance, hodný svého jména (Contessa znamená v překladu hraběnka).
CONTESSA SECONDA je evolucí ikony - Legendární židle OKAMURA CONTESSA.
Nyní se znovu narodila jako CONTESSA SECONDA.

Židle CONTESSA SECONDA jsou syntézou špičkového italského designu a japonskych technologii a představuje zcela novou úroveň úroveň kultivovanosti, jedinečného stylu a funkčnosti kancelářských sedadel.
CONTESSA přináší inspiraci každému, kdo zažijí její mimořádný komfort.
Židle je velmi pohodlná díky své ergonomii "smart operation", která se přizpůsobí Vašemu postoji.
Manažerská Kancelářská Židle OKAMURA CONTESSA SECONDA ma Jedinečný Ovládací Systém «Na Konečcích Prstů» používany u závodních vozů Formule 1, který se nachází přímo na loketních opěrkách bez nutnosti měnit polohu těla.
Páčky na přední části područek nastavují výšku sedadla a úhel sklopení, což poskytuje úroveň pohodlí a snadnosti použití daleko převyšující jiné kancelářské židle.
4D područky lze nastavit ve čtyřech směrech: výška, hloubka, šířka a úhel - což umožňuje nejpohodlnější oporu loktů pro různé úkoly.

Existují dva typy sedadel: síťované a polstrované.
CONTESSA - první kancelářská židle v Japonsku, která využívá nově vyvinutou síťovinu pro opěradlo i sedadlo a nabízí nové designové a funkční prvky, které dosud nebyly k vidění.
Pro zvýšenou stabilitu je plastový rám sedadla se síťovinou nyní konstruován jako jednokusová kruhová struktura s měkkými hranami, což zajišťuje lepší rozložení hmotnosti a pohodlí.
Rám sedadla využívá vysoce kvalitní síťovinu s odolností a jemnou strukturou, která je vyrobena kombinací dvou typů vláken s flexibilitou i pevností.
Židle CONTESSA má jedinečné sedadlo s vícevrstvou hustotou polstrování (Multi-Density Cushion), které využívá tři typy polyuretanové pěny s různou tuhostí, vrstvené dohromady.
Ergonomicky Tvarovaný Polštář sedáku má 3 zóny s rozdílnými stupněmi tvrdosti a rozděluje rovnoměrně tělesnou hmotnost tak, aby se snížil tlak a zlepšil se krevní oběh pro podporu zdravého sezení.
Polstrování poskytuje měkčí oporu v přední části sedadla, čímž snižuje tlak na stehna; hustší polstrování v zadní části pevně podpírá boky pro stabilitu a zlepšené držení těla.

CONTESSA SECONDA nabízí nejlehčí a nejtenčí možný hliníkový rám s prodyšnou síťovinou, čímž stanovuje nový standard pro kancelářské židle.
Hliníkový rám je dostupný ve třech povrchových úpravách: leštěný, stříbrný a černý.
Plastové tělo je dostupné ve třech barvách: bílá, černá a šedá.
Síťovina a látka jsou dostupné ve 13 barvách.
Kůže je dostupná ve 4 barvách.

Źidle OKAMURA CONTESSA SECONDA je navržena tak, aby byla po použití snadno recyklovatelná.
Každá židle má přiděleno jedinečné identifikační číslo a v případě reklamace lze snadno nahradit jakoukoli její část.

Špičkový Italský Design, Mimořádná Japonská Kvalita a Výjimečné Pohodlí Při Sezení učinily tuto kancelářskou židli celosvětovým bestsellerem.
Již více než 20 let zůstává OKAMURA CONTESSA SECONDA oblíbenou volbou v oblasti kancelářského sezení.

Krátký popis

Moderní Kancelářská Židle OKAMURA CONTESSA SECONDA s Černým Hliníkovým Rámem a Černou Plastovou Kostrou je evoluce Legendární židle OKAMURA CONTESSA, která byla vyvinuta slavnou italskou návrhářskou firmou GIUGIARO Design Company.

Odkaz

Zobrazit židle OKAMURA CONTESSA Seconda:
https://mobiliardi.com/zidle-okamura-contessa-seconda